Oferta i sprzedaż fotografii

Oferta

Specjalizuje się m.in. w fotografii artystycznej, reportażu i dokumencie, a także wykonuję zdjęcia architektury, krajobrazu i przyrody. Fotografuję również ludzi, wnętrza, koncerty, wydarzenia.

Zapewniam fachową obsługę, dostosowując się do jednostkowych oczekiwań klientów. Jestem otwarty na Państwa zapytania i zapraszam do współpracy.

Sprzedaż fotografii

Jeśli Państwo chcą wykorzystać zdjęcia publikowane na stronie jastrzebski.tychy.pl do celów komercyjnych, to należy ten fakt uzgodnić ze mną i uiścić odpowiednią opłatę (koszt każdego zdjęcia jest uzgadniany indywidualnie). Nie wszystkie zdjęcia są przeznaczone na sprzedaż.

Zdjęcia nie są sprzedawane na wyłączność – autor ma prawo do sprzedaży tego samego zdjęcia różnym podmiotom.

Dopuszczalne jest również bezpłatne korzystanie ze zdjęć publikowanych na stronie jastrzebski.tychy.pl do zastosowań niekomercyjnych. Ten fakt również należy uzgodnić ze mną.

W takim przypadku należy spełnić następujące warunki:

  • wykorzystane zdjęcie powinno pozostać w formie niezmienionej, czyli takiej jaka jest dostępna na stronie jastrzebski.tychy.pl
  • jeśli zdjęcie jest wykorzystane na prywatnej stronie internetowej lub blogu, powinien się na niej znaleźć aktywny odnośnik (link) do strony jastrzebski.tychy.pl
  • pod każdym zdjęciem wykorzystanym w formie drukowanej, należy umieścić podpis: „Fot. Artur Jastrzębski – www.jastrzebski.tychy.pl”

Uwaga!

Użycie zdjęć z tej strony bez uzgodnienia ze mną oraz nie zastosowania się do powyższych warunków będzie traktowane jako KRADZIEŻ (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.)